Шовкові блузи для офісу та повсякденного носіння: топ порад для покупки

Жіночий одяг дуже різноманітний, тому кожна пані може обрати саме свій стиль, який найкраще підкреслить її особистість. У гардеробі будь-якої жінки знайдеться хоча б одна блузка, яку можна влучно поєднувати з іншими речами та завжди виглядати вишукано та стильно.

Як правильно підібрати колір та розмір блузи

Перед тим як купити блузу шовкову, дуже важливо правильно визначити необхідний розмір та обрати влучний колір. 

При підборі розміру важливо пам’ятати, що блуза не має бути затісною, але вона повинна вигідно підкреслювати фігуру. Шовкова блузка має бути легкою та дещо грайливою. 

Підбираючи кольорову палітру, до уваги слід брати колір волосся, очей та шкіри. Відповідно до цього, блондинкам личать більше темні тони, у той час як яскраву зовнішність брюнетки вигідно підкреслить світла блуза. Виходячи з цього, треба відштовхуватися від контрастів. Якщо блузка неоднотонна, то візерунок «під колір очей» буде виглядати дуже гарно. 

Поради з вибору шовкової блузи для офісу

Для офісних працівників зазвичай існує так званий дрес-код. У деяких компаніях він суворий, а в інших може бути достатньо довільний, але стриманий. Спробуємо уявити, як має виглядати оптимальна шовкова блузка для походу в офіс.

  1. Краще надати перевагу однотонній блузі спокійного кольору. Найбільш поширеними є білий, бежевий, сірий, синій та чорний колір.

  2. Наявність комірця та чітко відстроченого манжета буде перевагою.

  3. Краще зупинити вибір на блузках з довгим рукавом.

  4. Приталений силует блузи надасть ділового вигляду.

  5. Колір блузки повинен гармонійно поєднуватися з кольором штанів чи спідниці, а також піджаку.

Офісна працівниця в добре підібраній шовковій блузі завжди виглядатиме дуже гарно. 

Поради з вибору шовкової блузи для повсякденного носіння

У повсякденному житті кожна жінка є індивідуальною та неповторною. За допомогою шовкової блузи вона може яскраво виділись серед інших людей. Для вибору такої блузи не можна дати універсальних порад, адже все залежить від смаку її власниці. Проте жінкам, які носять маленькі розміри, можна зосередити увагу на речах з невеликими візерунками. Вони надаватимуть образу грайливості. Більш ошатним пані дуже личать речі з великим принтом (наприклад квітами). Завжди дуже гарний вигляд мають блузи вільного крою. Вони чудово поєднуються навіть з джинсами. 

Важливо пам’ятати, що остаточний вибір потрібно робити лише під час примірки. Найголовніше обрати таку річ, в якій жінка буде почуватися гарною та впевненою у собі. Великий вибір шовкових блуз пропонує інтернет-магазин Dolcedonna https://dolcedonna.com.ua/bluzi/