Як зробити фонтан з кульок своїми руками: Поради та трюки

Як зробити фонтан з кульок своїми руками: Поради та трюки

Фонтани з кульок - це чарівний елемент декору, який може перетворити будь-яку подію на справжнє свято. Створення власного фонтану з кульок - це захоплива та творча задача. У цій статті ми розглянемо кроки та поради, які допоможуть вам створити власний фонтан з кульок своїми руками.

Як створити фонтан із кульок?

Будь-який фонтан складається з трьох частин:

 1. Грузики;

 2. Верхні кульки;

 3. Кріплення між ними.


 • Щодо грузиків, вони можуть бути чим завгодно - навіть пляшкою з водою (за умови, що вона достатньо велика для кількості кульок, яку ви використовуєте, щоб не полетіти разом з ними). Однак пам'ятайте, що груз слід прикрасити чимось, щоб це не виглядало погано. Дизайнери рекомендують подумати про ідею прикрити його іншими кульками, наповненими звичайним повітрям, або використовувати 1-2 кульки, наповнені водою, щоб вони утримували всю композицію внизу. Навіть якщо ви використовуєте звичайну цеглу - її можна покрити сріблястою фарбою або прикрити фоном інших прикрас, і вуаля! 

 • Кульки (з фольги або гуми) надувайте гелієм і розміщуйте на різних висотах, щоб створити ефект “підняття стовбуром”. Ваша задача - досягти цього ефекту, тобто на одній і тій же висоті може бути 1-3 кульки, але не всі одразу. Всього в одному фонтані їх може бути стільки, скільки може утримати грузик, але для звичайних приміщень цифра зазвичай складає 10-30. Якщо ви розмістите їх всі на одній висоті, то отримаєте вже не фонтан, а кулю або хмару - не зовсім те, що ви задумали. Однак, якщо саме така форма - ваша мета, то ви досягнете її. 

 • Кріплення - це ще й елемент декору, тому для встановлення обирайте красиві стрічки, які підкреслять кульки або доповнять їх кольором. Буде дуже гарно, якщо одна частина стрічки буде кріпити кульки, а інша буде завита в завитки.


Готовий фонтан можна розмістити в приміщенні залу і на вулиці, в центрі кімнати або в кутах, під стінами або колонами. 

Головне - пам'ятайте про особливості роботи з гелієм: 

 • при холоді гелій стискається (і опускається вниз),при теплі розширюється (до 20% об'єму); 

 • погано закріплені кульки при вітрі можуть відірватися і вилетіти; 

 • під прямими сонячними променями кулька може лопнути через сильне температурне розширення та пряму енергію сонця, що впливає на матеріал кульки (особливо через скло вікна); 

 • щоб кульки не втрачали гелію, не надувайте їх заздалегідь - максимум ввечері/вночі перед святом, а краще в день свята; 

 • щоб кульки не лопнули, не кладіть їх на землю і в пил, уникайте дотику гострими предметами. 

Як замовити кульки для фонтана?

ТМ “Ваш Комфорт” пропонує великий вибір кульок для створення неперевершених декорацій та фонтанів. Їх асортимент включає надувні кульки різних форм і кольорів, фольговані кульки, а також кульки з гелієм для створення легких та елегантних композицій. Замовляйте кульки в роздріб або купуйте кульки оптом, і вони з радістю доставлять їх до будь-якого куточка України. Робіть ваші святкові заходи яскравими та неповторними разом із ТМ “Ваш Комфорт”.